Oljemålning Max Walter Svanberg

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MAX WALTER SVANBERG (1912-1994): Stilleben, signerad och daterad Max Walters 38, olja på duk, 52x40 cm

867653

2021-01-27