Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
ELSIE GRANHOLM, väggskulptur i form av ugglor på gren, stengods och trä, signerad Elsie, höjd ca 50 cm
Visst slitage
867664
2021-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här