Elsie Granholm väggskulptur

Elsie Granholm väggskulptur
Elsie Granholm väggskulptur
Elsie Granholm väggskulptur
Elsie Granholm väggskulptur
Elsie Granholm väggskulptur
Elsie Granholm väggskulptur
Elsie Granholm väggskulptur
Elsie Granholm väggskulptur
Elsie Granholm väggskulptur
Elsie Granholm väggskulptur

Klubbat för:

2 800 SEK

1 200 SEK

ELSIE GRANHOLM, väggskulptur i form av ugglor på gren, stengods och trä, signerad Elsie, höjd ca 50 cm

Visst slitage

867664

2021-01-25