Oljemålning Guy Roussille

Oljemålning Guy Roussille
Oljemålning Guy Roussille
Oljemålning Guy Roussille
Oljemålning Guy Roussille
Oljemålning Guy Roussille
Oljemålning Guy Roussille
Oljemålning Guy Roussille
Oljemålning Guy Roussille

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUY ROUSSILLE (Frankrike, född 1944): "Réseau de Relations", signerad Roussille, daterad 77, olja på duk, ca 90x70 cm

867666

2021-01-27