Bordsarmaturer Luxus
Vollendet
2021-01-25
867679
| Höchstes Gebot | 3 000 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, bordsarmaturer, 1 par, Luxus, 1960-tal, jakaranda, höjd ca 68 cm, CITES-intyg medföljer
En fot med lagning