Bordsarmaturer Luxus

Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus
Bordsarmaturer Luxus

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UNO & ÖSTEN KRISTIANSSON, bordsarmaturer, 1 par, Luxus, 1960-tal, jakaranda, höjd ca 68 cm, CITES-intyg medföljer

En fot med lagning

867679

2021-01-25