Estrid Ericson Svenskt Tenn

Estrid Ericson Svenskt Tenn
Estrid Ericson Svenskt Tenn
Estrid Ericson Svenskt Tenn
Estrid Ericson Svenskt Tenn

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1960-70-tal, förgylld ram med dekor i blå textil, ca 101x61 cm

867683

2021-01-23