Olle Hjortzberg etsning

Olle Hjortzberg etsning
Olle Hjortzberg etsning

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE HJORTZBERG (1872-1959): Stadsvy, signerad samt daterad 1917, etsning, bildmått ca 31x124 cm

867709

2021-01-26