Klocktillbehör Rolex Tillbehör 13 delar

Klubbat för:

1 500 SEK

800 SEK

ROLEX, tillbehör, 13 delar, 1980/2000-tal, bestående av plånbok, ficka för certifikat samt 11 st manualer

Bruksskick.

867713

2021-01-23