Klubbat för:
2 600 SEK
1 500 SEK
SATSBORD, 3 dlr, 1900-talets andra hälft, stomme i mässing, infälld glasskiva, 42, 51x51 cm
Brukslitage, smärre ytskador
867731
2021-01-23