Nils Möllerberg bronsbyst

Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst
Nils Möllerberg bronsbyst

Klubbat för:

7 800 SEK

8 000 SEK

NILS MÖLLERBERG (1892-1954): Gosse, signerad och daterad N. Möllerberg 1928, brons, höjd med stensockel 45 cm

867732

2021-01-23