Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
JET-TE L. RANNING (Danmark, född 1954): "Java",
signerad och daterad på baksidan Jet-te L. Ranning -96, olja på duk, 55x75 cm
PROVENIENS: Galleri Thomas Wallner, Malmö
867748
2021-01-23
Gör en kostnadsfri värdering här