SALVADOR DALI: Le vieil hippie
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SALVADOR DALI (1904-1989): Le vieil hippie, ur seiren Hippies, torrnålsetsning med handkolorering, 1969/70, signerad och numrerad Dali 127/145. Med Dali blindstämpel, 39,5x31,5 cm
LITTERATUR: Michler/Löpsinger 384
ej examinerad ur ram, gulnat papper
867749
2021-02-28