SALVADOR DALI: Le vieil hippie

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Le vieil hippie, ur seiren Hippies, torrnålsetsning med handkolorering, 1969/70, signerad och numrerad Dali 127/145. Med Dali blindstämpel, 39,5x31,5 cm

LITTERATUR: Michler/Löpsinger 384

ej examinerad ur ram, gulnat papper

867749

2021-02-28