Sven Larsson soffbord

Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord
Sven Larsson soffbord

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEN LARSSON, soffbord, 1900-talets andra hälft, furu, signerad Form Sven Larsson, höjd ca 45, 170x95 cm

Bruksslitage, stötskador, repor

867758

2021-01-23