Fåtölj 2000-tal

Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal
Fåtölj 2000-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, teak, 2000-tal, klädd i konjaksfärgat skinn, sitthöjd ca 25-40, bredd 60 cm

Smärre slitage

867763

2021-01-23