Bord 1950/60-tal i teak

Bord 1950/60-tal i teak
Bord 1950/60-tal i teak
Bord 1950/60-tal i teak
Bord 1950/60-tal i teak
Bord 1950/60-tal i teak
Bord 1950/60-tal i teak
Bord 1950/60-tal i teak
Bord 1950/60-tal i teak

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFBORD, 1950/60-tal, teak, skiva med mosaik, höjd ca 56, 115x 50 cm

Smärre slitage, skador

867790

2021-01-26