Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARAFFER, 7 st, 1900-tal, bl a med slipad dekor, 2 st troligen Kosta, höjder ca 13-25 cm
Propp saknas, nagg och beläggningar förekommer
867793
2021-01-27
Gör en kostnadsfri värdering här