Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BLOMLÅDA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, betsad bok, skuren dekor, längd 120 cm, bredd 25 cm, höjd 54,5 cm.
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, lagat hörn.
867815
2021-01-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner