Blomlåda

Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda
Blomlåda

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

BLOMLÅDA, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, betsad bok, skuren dekor, längd 120 cm, bredd 25 cm, höjd 54,5 cm.

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage, lagat hörn.

867815

2021-01-31