Jan Dahlgren färgetsning

Jan Dahlgren färgetsning
Jan Dahlgren färgetsning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN DAHLGREN (född 1954), "Elegant Walk II", signerad samt numrerad 53/137, färgetsning, bildmått ca 82,5x53 cm

867820

2021-01-26