Värmefat Kina 1700-tal

Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal
Värmefat Kina 1700-tal

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

800 SEK

VÄRMEFAT, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått av flodlandskap, diameter ca 24 cm

Sprickor, naggar

867828

2021-01-28