Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
800 SEK
FILBUNKESKÅL, 18/1900-tal, allmoge, grönt glas, höjd ca 8,5, diameter ca 27,5 cm
Åldersrelaterat, sprickbildning, krackelering i luftbubbla
867829
2021-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här