Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPAR MED FAT, 8 dlr, Kina, 17/1800-tal, bl a Qianlong, 2+2 st, porslin, höjder ca 5 cm
Naggar
867833
2021-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här