Koppar med fat Kina 17/1800-tal
2021-01-28
867833
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPPAR MED FAT, 8 dlr, Kina, 17/1800-tal, bl a Qianlong, 2+2 st, porslin, höjder ca 5 cm
Naggar