Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
ASTRID SYLWAN (född 1970): "Sökljus", signerad Astrid Sylwan, monotypi - färgetsning, bladmått ca 133x98 cm
867845
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här