Rashid Adgamov oljemålning

Rashid Adgamov oljemålning
Rashid Adgamov oljemålning
Rashid Adgamov oljemålning
Rashid Adgamov oljemålning
Rashid Adgamov oljemålning
Rashid Adgamov oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RASHID ADGAMOW (1951-2017): vy över storkyrkan, signerad och daterad 2001, olja på duk, 33x41 cm,

Oramad

867852

2021-01-24