Rashid Adgamov oljemålning
Closed
2021-01-24
867854
| Sold for | 4 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
RASHID ADGAMOW (1951-2017): Franska rivieran, signerad och a tergo daterad 2001, olja på duk, 59x44 cm,
Oramad