Jonas Lindvall soffbord Skandiform

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

800 SEK

JONAS LINDVALL, soffbord, "Papa LB-765", Skandiform, 2000-tal, märkt med etikett längd 53 cm, bredd 53 cm, höjd 42 cm.

Bruksslitage, repor, fläckar.

867857

2021-01-31