Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AXEL LIND (1907-2011): stadsmotiv, signerad Lind, olja på duk, ca 38x47 cm
Skador: Fläckar, dukskador
Skador: Fläckar, dukskador
867864
2021-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här