Axel Lind oljemålning

Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning
Axel Lind oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AXEL LIND (1907-2011): stadsmotiv, signerad Lind, olja på duk, ca 38x47 cm

Skador: Fläckar, dukskador

Skador: Fläckar, dukskador

867864

2021-01-26