Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KERSTIN ÅSLING-SUNDBERG (född 1931): "Horisont", väggbonad, monogramsignerad samt daterad KÅS -74, mått ca 20x5 meter
Fläckar och smuts förekommer
867877
2021-01-28
Gör en kostnadsfri värdering här