Flaska design Erik Höglund

Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund
Flaska design Erik Höglund

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIK HÖGLUND, Boda, flaska, 1900-talets andra hälft, brunt glas med reliefdekor, signerad H761/225, höjd ca 24 cm

867879

2021-01-24