Klubbat för:
4 000 SEK
2 000 SEK
BOKSKÅP, 2 st, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, hyllplan samt skåpdörrar undertill, varav ena skåpet med nedfällbar skåplucka, invändigt med indredning, höjd ca 215, 80x38 cm
Bruksslitage
867890
2021-01-26