Bokskåp

Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp
Bokskåp

Klubbat för:

4 000 SEK

2 000 SEK

BOKSKÅP, 2 st, 1900-talets andra hälft, mahognyfanér, hyllplan samt skåpdörrar undertill, varav ena skåpet med nedfällbar skåplucka, invändigt med indredning, höjd ca 215, 80x38 cm

Bruksslitage

867890

2021-01-26