Lindorm Liljefors olja på pannå

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): "Inga hundar på skäret", signerad Lindorm L, olja på pannå, ca 41x54 cm

867893

2021-01-24