Koffert
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOFFERT, s k Amerikakoffert, 1900-talets första hälft, trälister, beslag av metall, draghandtag i läder, etikettmärkt vid insida, J.E Brown samt utsida med reseetiketter, höjd ca 60, 87x54 cm
Bruksslitage, draghandtag med skador
867896
2021-01-26