Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
PONTUS RAUD (född 1962), Utan titel, blandteknik på duk, 35x27 cm, signerad på spännram
Minimalt slitage
867900
2021-01-26
Gör en kostnadsfri värdering här