Pontus Raud

Pontus Raud
Pontus Raud
Pontus Raud
Pontus Raud

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PONTUS RAUD (född 1962), Utan titel, blandteknik på duk, 35x27 cm, signerad på spännram

Minimalt slitage

867900

2021-01-26