KG Nilsson färgetsning

KG Nilsson färgetsning
KG Nilsson färgetsning
KG Nilsson färgetsning
KG Nilsson färgetsning
KG Nilsson färgetsning
KG Nilsson färgetsning

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

K-G NILSON (född 1942): "År 2000", signerad KG Nilsson, 3/15. färgetsning, bladmått ca 54x39 cm

867904

2021-01-24