Brickbord 1900-talets början

Brickbord 1900-talets början
Brickbord 1900-talets början
Brickbord 1900-talets början
Brickbord 1900-talets början
Brickbord 1900-talets början
Brickbord 1900-talets början
Brickbord 1900-talets början
Brickbord 1900-talets början
Brickbord 1900-talets början
Brickbord 1900-talets början

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRICKBORD, 1900-talets början, gustaviansk stil, underrede fanérat i mahogny, bricka i mässing, höjd ca 79, diameter 50 cm

Ytskador, märken, ostadigt

867906

2021-01-24