Mikael Altersten oljemålning

Mikael Altersten oljemålning
Mikael Altersten oljemålning
Mikael Altersten oljemålning
Mikael Altersten oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MIKAEL ALTERSTEN (född 1978), "After life", signerad Mikael Altersten á tergo, olja på duk, ca 120x80 cm

867909

2021-01-24