Natale Sapone serigrafi
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
NATALE SAPONE (född 1921): Komposition, signerad och daterad 1973, 422/450, färgserigrafi, 48x38, bladet ufördes med anledning av öppnandet av Rosenthal-Studio-Haus, Stockholm, Birger Jarlsgatan 6
867924
2021-01-24