Klubbat för:
300 SEK
1 500 SEK
ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): (2) Abstrakta kompositioner, färgcarborundum, signerade Alain Berck Vitz, numrerad II/ XV resp. III/XV, bladstorlek ca 47x35 cm
Gulnade
867937
2021-01-24