Alain Berck-Vitz

Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz
Alain Berck-Vitz

Klubbat för:

300 SEK

1 500 SEK

ALAIN BERCK-VITZ (född 1953): (2) Abstrakta kompositioner, färgcarborundum, signerade Alain Berck Vitz, numrerad II/ XV resp. III/XV, bladstorlek ca 47x35 cm

Gulnade

867937

2021-01-24