Karmstolar gustaviansk stil

Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil
Karmstolar gustaviansk stil

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KARMSTOLAR, omkring 1900, gustaviansk stil, förgyllda, skuren dekor, mönstrad klädsel, sitthöjd ca 44 cm
PROEVENIENS: Paradvåning på Karlsbergsvägen i Stockholm.

Senare klädsel, smärre slitage

867939

2021-01-24