HANS-AGNE JAKOBSSON golvlampa modell G-20

Klubbat för:

14 500 SEK

15 000 SEK

HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, modell G-20, Markaryd, ca 1950-tal, brickmärkt under fot, stomme av mässing med fot av gjutjärn, avtagbar textilskärm, höjd ca 145,

Textilskärm med omfattande slitage och smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

867950

2021-01-26