HANS-AGNE JAKOBSSON golvlampa modell G-20
Klubbat för:
14 500 SEK
15 000 SEK
HANS-AGNE JAKOBSSON, golvlampa, modell G-20, Markaryd, ca 1950-tal, brickmärkt under fot, stomme av mässing med fot av gjutjärn, avtagbar textilskärm, höjd ca 145,
Textilskärm med omfattande slitage och smuts, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
867950
2021-01-26