Ingmar Relling Siesta
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
INGMAR RELLING, "Siesta", fåtölj, stomme i mörkbonat trä, canvasklädsel, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm
Smärre slitage, repor, behov av genomsyn av skruvar
867954
2021-01-26