Ingmar Relling Siesta

Ingmar Relling  Siesta
Ingmar Relling  Siesta
Ingmar Relling  Siesta
Ingmar Relling  Siesta
Ingmar Relling  Siesta
Ingmar Relling  Siesta
Ingmar Relling  Siesta
Ingmar Relling  Siesta
Ingmar Relling  Siesta
Ingmar Relling  Siesta

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

INGMAR RELLING, "Siesta", fåtölj, stomme i mörkbonat trä, canvasklädsel, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälft, sitthöjd ca 42 cm

Smärre slitage, repor, behov av genomsyn av skruvar

867954

2021-01-26