Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (2) Exotiska blommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -77, II/XV resp HC, färglitografi, ca 28x42 resp 42x28 cm
Smärre fläckar
867957
2021-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här