Karl Axel Pehrson färglitografier

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): (2) Exotiska blommor, signerad och daterad K.A. Pehrsson -77, II/XV resp HC, färglitografi, ca 28x42 resp 42x28 cm

Smärre fläckar

867957

2021-01-24