Edition Amour Eterna Armbandsur 1940-tal

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ETERNA, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, senare läderrem ej original, serie nr. 2995370, verk nr. 3098433, kaliber 852, diam ca 36.5 mm

Åldersrelaterat slitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

867967

2021-02-07