Edition Amour Baume & Mercier Avant-Garde 1980-tal
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BAUME & MERCIER, Avant-Garde, armbandsur, 1980-tal, quartzverk, guld/ stål, safirglas, krona med monogram, senare präglad läderrem ej original, förgylld sölja i original, ref nr. 51118.018, serie nr. 1327933, diam ca 31.5 mm
Rem med kraftigt slitage. Utgånget batteri. Fungerar ej vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
867970
2021-02-07