Edition Amour Pontiac 20 ATM Armbandsur 1970-tal
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PONTIAC, 20 ATM, armbandsur, 1970-tal, automatiskt urverk, stål, mineralglas, kronor med monogram, ref nr. 83155/ 629, kaliber ETA 2750, diam ca 40 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
867972
2021-02-07