Edition Amour Doxa Armbandsur 1940-tal
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
DOXA, armbandsur, 1940-tal, manuellt urverk, stål, plexiglas, serie nr. D4584460H, kaliber 12"CAL1, diam ca 34 mm
Bruksslitage. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.
867974
2021-02-07