Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ENRICO BAJ, Italien 1924-2003, färglitografi, Generale, från 1970, signerad och daterad Baj 90/170, bildyta ca 58x47 cm
Gulnat blad. Ej examinerad ur ram.
867989
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här